boosting
your perfomance

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą książką

Utrzymanie Ruchu
strategie i narzędzia

znajdą tam Państwo 47 narzędzi i strategii, które pomogą Wam zmniejszyć koszty i zwiększyć efektywność Utrzymania Ruchu

       

Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić książkę, kliknij w poniższy link:

http://leanmaintenance.pl/

 

"Jak dla mnie świetne wprowadzenie do świata Utrzymania Ruchu. Książka przydała mi się w pracy, gdy zmieniłem stanowisko i przeszedłem do służb utrzymania ruchu, a w cześniej niewiele wiedziałem o specyfice tego działu. Poza tym, że dowiedziałem się co z czym się je, to dodatkowo sam mogłem na podstawie książki zaproponować swoim nowym kolegom kilka usprawnień."

Jacek, inżynier niezawodności maszyn

 

 

"Najbardziej spodobała mi się forma książki. Zazwyczaj trafiałem na akademickie opracowania, które ze względu na swoja objętość trafiały na półkę nie czytane. Tu, każdemu zagadnieniu poświęcono tylko dwie strony, podkreślając zalety i ryzyka stosowania danej metody, a także jej cel i skrócony opis z grafiką. Wystarczy rzut okiem, aby ocenić czy dane narzędzie przyda się w mojej fabryce. To oszczędza czas i sprawia, że po książkę sięgam często."

Grzegorz, mistrz Utrzymania Ruchu

 

 

"Dobra książka, by dowiedzieć się "co z czym się je", jeśli chcesz poprawić wyniki swojego Utrzymania Ruchu. Bez zbędnego owijania w bawełnę tłumaczy jak krok po kroku coś wdrożyć, co zyskasz, ale też jakie wiąże się z tym ryzyko. Po godzinnej lekturze wybraliśmy część metod z książki, które najlepiej sprawdzą się u nas i mamy plan działania na kilka lat. Być może przy wdrażaniu niektórych narzędzi będzie potrzebna dodatkowa pomoc, ale książka była świetnym punktem startu, bo do uporządkowania pracy Utrzymania Ruchu podchodziliśmy jak do jeża już od jakiegoś czasu."

Marek, dyrektor ds. technicznych